Refpro OÜ

Avaleht » Teenused » Külmkambrid

Külmkambrid

Külmkambrid

Külmkambrid

Otsese külmutussüsteemi puhul objektil on paigaldatud külmutussüsteemi aurustid, millistes keeb külmutusagens väliskeskkonnast saadava soojuse mõjul. Otsene külmutussüsteem nimetatakse ka otseaurustumissüsteemiks. Iga pakkumise koostamiseks peab täpsustama: objekti temperatuuri režiimid, soojuskoormused, soojustuse klass, produktide liik, kogus ja vahetatavus jne. Meil on olemas kindel ja lihtne lähteandmete vorm, mille klient saab nii ise, kui ka meie juures täita. Kui Teil tekib külmkambri või jahelao süsteemi välja ehitamise pakkumise vajadus, palun võtke meiega ühendust. Meie projekteerimisosakond saab kindlasti abiks olla.

MEIE TEGELEME:

Külmkambrid, sügavkülmkambrid, säilituskambrid, jahelaod – seadmete projekteerimine, müük, paigaldus, remont ja hooldus.

Teostame:

Külmkambrid

Külmkambrid

Külmkambrid, jahelaod või säilituskambrid – nende jahutamiseks/külmutamiseks kasutatakse kas kaudset või otsest külmutussüsteemid. Kaudse külmutussüsteemi puhul objektil on paigaldatud õhujahutid, millistes ringleb madalatemperatuuriline külmakandja. Tavaliselt see on vee-glükooli segu.

Hoolduse või remonttööde tellimine

    Täna on selle nädala päev:

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    This site is registered on wpml.org as a development site.