Refpro OÜ

Avaleht » Teenused » Külmutusseadmete müük

Külmutusseadmete müük

Külmutusseadmete müük

Külmutusseadmete müük

Kaupluseomanikel on võimalik valida külmseade, milles on ühendatud funktsionaalsus, universaalsus ja modernne disain. Pakume:

Kaupluste jaoks on müügil erinevate parameetritega külmseadmeid. Igal seadmel on omad spetsiifilised omadused.

Kaubanduslike ja olmekülmseadmete erinevused

Kauplustes, kohvikutes jms ettevõtetes kasutatavate külmikute peamine erinevus olmekülmikutest on teistsugune temperatuurirežiim. Sellistes ettevõtetes on toidukaupade suure koguse säilitamiseks vajaliku temperatuuri tagamiseks vaja suurt võimsust. Sel põhjusel ei sobi olmekülmseadmed kaupluses kasutamiseks. Peale selle on kaupluses seadmete kasutustingimused palju karmimad. Kaubandusrakenduste jaoks sobivad kapid, vitriinid jms seadmed võimaldavad kiirestiriknevaid toiduaineid hoida müügisaalis, kus ostjad saavad neile vajalikku kaupa valida.

Kaubanduslike külmikute valik

Külmseadmete abiga õnnestub müügisaalis säilitada liha- ja kalasaaduste, valmissalatite, piimatoodete ja jookide värskus. Igal üksikul juhul valitakse seadmed temperatuurirežiimi ja külma õhu ringlusviisi järgi. Valiku tegemisel tuleb silmas pidada seadme tehnilisi andmeid ja kaupluse pindala. Tootjad pakuvad kauplustele jahutatud kauba hoidmiseks eri suurusega vitriine. Müügil on ka kompaktsed jahutusseadmed, mida on lihtne paigaldada poeleti alla. Sellist tüüpi seadmetes hoitakse üldjuhul temperatuuri 0 °C kuni +15 °C.
Seadmeostja valik on lai – turul pakutakse klaasist või läbipaistmatu uksega suuri ja väikseid tooteid mistahes kauba hoidmiseks. Pakutavate olevate külmikute iseloomulik omadus on toiduainete säilitamiseks ettenähtud temperatuuri stabiilsus. Mõned kaubad ei talu temperatuuri kõikumist ja kaubanduslikud külmseadmed aitavad seda vältida. Müügil on erineva mahutavusega kapid, kambrid jne. Sellele tuleb ostmise ajal tähelepanu pöörata. Toidukaupade säilitamisel saab ruumi oskuslikuks organiseerimiseks kasutada reguleeritavaid riiuleid.

Kust saab kaupluse jaoks külmseadmeid tellida?

Kui soovite oma kaubanduspinnale korralikku külmikut, vaadake meie veebipoe tootekataloogi. Müügil on mitmesugused külmkapid, külmkambrid ja muud seadmed. Neid seadmeid iseloomustab funktsionaalsus ja praktilisus. Oma tehnilistele nõuetele vastava seadme leiate kergesti mistahes suurusega kaubanduspinna jaoks. Eesti parimad pakkumised aitavad tagada kiirestiriknevate kaupade säilitamise parimal viisil.
Müügil on erinevat tüüpi külmikuid. Seadmevalik on suur. Ostja saab oma vajaduste kohaselt välja valida säilitatavate toiduainete jaoks sobivate temperatuuriparameetrite, mõõtmete, funktsioonidega tooted. Veebipoes on müügil nii ühe- kui ka mitmetemperatuurilised külmseadmed. Hind sõltub tootemargist ja funktsioonide valikust.
Külmutusseadmete müük

Külmutusseadmete müük

Kaupluseomanikel on võimalik valida külmseade, milles on ühendatud funktsionaalsus, universaalsus ja modernne disain. Pakume:

Hoolduse või remonttööde tellimine

    Täna on selle nädala päev:

    Shopping Cart
    Scroll to Top
    This site is registered on wpml.org as a development site.